Yaklaşık 250-300ml olan 1 bardak suya 3 damla ALKADAYS damlatarak içme suyunuzu PH yükseltir.

50ml’lik ambalaj içinde sunulan alkali damlayı rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. ALKADAYS damlanın taşınabilir olması, yüksek pH’lı alkali suyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde içebilmenize, olanak sağlar.

ALKADAYS ile kullanım önerisi günde ortalama 5 bardak yüksek pH’lı alkali su ve aç karnına  yemek aralarında içilmesi önerilir.

Alkadays

 


Hemen Sipariş Verin
mesaj


AlkaDays
Alka Days Sipariş
Alka Days Satın Al

Alka Days © 2014 Orjinal Alka Days Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Alka Days | AlkaDays Zayıflama - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... AlkaDays bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden alkadaysiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?